Plan/Tykkelseshøvel - AP310SPT- Spiral Axminster Professional. 310 mm. Plan/Tykkelseshøvel - AP310SPT- Spiral Axminster Professional. 310 mm. Plan/Tykkelseshøvel - AP310SPT- Spiral Axminster Professional. 310 mm. Plan/Tykkelseshøvel - AP310SPT- Spiral Axminster Professional. 310 mm. Plan/Tykkelseshøvel - AP310SPT- Spiral Axminster Professional. 310 mm. Plan/Tykkelseshøvel - AP310SPT- Spiral Axminster Professional. 310 mm. Plan/Tykkelseshøvel - AP310SPT- Spiral Axminster Professional. 310 mm. Plan/Tykkelseshøvel - AP310SPT- Spiral Axminster Professional. 310 mm. Plan/Tykkelseshøvel - AP310SPT- Spiral Axminster Professional. 310 mm. Plan/Tykkelseshøvel - AP310SPT- Spiral Axminster Professional. 310 mm.
Plan/Tykkelseshøvel - AP310SPT- Spiral
Axminster Professional. 310 mm.
Varenr:107808
41 715,-Kampanjepris
46 349,-Førpris
1 På lager
BeskrivelseTilbehørSupportKundeanmeldelserSpørsmål og svarKundeanmeldelser
Beskrivelse
Bruksområde
Viktige egenskaper
  • Spiralhode med fire rader hardmetallbits for jevn og stillegående skjæring
  • Lange støpejernsbord som kan justeres mot kutterblokken for å unngå innstikkmerker
  • Rask omstilling mellom avretter og tykkelseshøvel med samtidig oppvipping av bord
  • Digital indikasjon for nøyaktig innstilling av tykkelseshøyde
  • Effektiv avsugsløsning med hengslet hette og elektrisk sikkerhetslåsing
Fordeler
  • Gir høy overflatekvalitet uten behov for knivjustering
  • Redusert støy og lavere belastning på motoren
  • Rask og plassbesparende omstilling mellom funksjoner
Tekniske spesifikasjoner
ModellAP310SPT
BrukskategoriTrade/Professional
Spenning230 V
Effekt3.0 kW
Hastighet4800 o/min
Matehastighet5 m/min
ArbeidskapasitetAvretter: 310 mm bredde, maks kutt 4 mm. Tykkelseshøvel: maks 225 mm høyde, maks kutt 2 mm.
Avsugtilkobling (mm)100
Maskinmål (mm)1390 x 931 x 1350
Vekt (kg)272
Medfølger
  • Parallellanlegg med stoppposisjoner ved 90° og 45°
  • Avsugskasse for både plan- og tykkelseshøvling
Kompatibilitet
Denne modellen bruker spiralhode med 56 stk. vendbare hardmetallbits i standard størrelse 15 mm.
Tilleggsutstyr (valgfritt)
Utskiftbare hardmetallbits kan leveres som reservedeler.
Merk
Maskinen krever 16A strømkurs og anbefalt bruk av C-karakteristikk vern. Konsulter elektriker ved usikkerhet.