Sagbladbeskytter til AP254/305SBD
Overhengende" Crown guard"
Varenr:109594
6 489,-Kampanjepris
7 210,-Førpris
1 På lager
BeskrivelseSupportKundeanmeldelserSpørsmål og svarKundeanmeldelser
Beskrivelse
Sagbladbeskytter til AP254/305SBD – Overhengende Crown Guard
Bruksområde
Viktige egenskaper
  • 63 mm avsugstilkobling på baksiden av topparmen
  • Hengslet konstruksjon for enkel tilgang til sagbladet
  • Gjennomsiktig deksel for fri sikt under kapping
  • Kompatibel med sagbladdiameter 200–305 mm
  • Egnet for arbeidsbordhøyde 800–930 mm
Fordeler
  • Bidrar til økt sikkerhet ved arbeid på bordsag
  • Forbedrer støvoppsamling og gir renere arbeidsmiljø
  • Gir god oversikt over kuttet takket være transparent vern
  • Tilpasses ulike oppsett via justerbare innstillinger
Tekniske spesifikasjoner
ModellAPOHCG
Kompatibel sagbladdiameter200–305 mm
Tilkoblingsstørrelse avsug63 mm
Egnet arbeidsbordhøyde800–930 mm
Avstand sagblad til høyre bordkant600–1400 mm
Yttermål (L x B)1050 mm x 600 mm