Oppstartssett til Spikking. Fugl
Oppstartssett til Spikking. Fugl er et komplett BeaverCraft DIY01-startsett for å spikke en fuglefigur i tre. Settet inneholder kniv, treemner, utstyr til pussing og vedlikehold samt mal og trinnvis veiledning.
Bruksområde
Settet er beregnet for håndspikking av en fuglefigur og passer for nybegynnere som ønsker en strukturert introduksjon til spikking. Prosjektet kan gjennomføres ved hjelp av den medfølgende malen, veiledningsheftet og videoveiledningen.
Viktige egenskaper
- Komplett startsett med verktøy, treemner og nødvendig utstyr til fugleprosjektet.
- Inneholder treblokker i lind og kirsebærtre.
- C1M spikkekniv for forming og detaljarbeid.
- Lærstropp og polerpasta for vedlikehold av kniveggen.
- Fem ark sandpapir med forskjellige korninger for pussing og etterarbeid.
- Leveres med mal, trinnvis veiledningshefte og videoveiledning.
Fordeler
- Alt nødvendig utstyr er samlet i ett sett, slik at du kan komme i gang uten å kjøpe verktøy og materialer separat.
- Mal og trinnvise instruksjoner gir en oversiktlig arbeidsprosess for brukere med liten eller ingen erfaring.
- Utstyr til både spikking, pussing og vedlikehold gjør det mulig å gjennomføre hele prosjektet med innholdet i settet.
Medfølger
- C1M liten spikkekniv
- Treblokk i lind
- Treblokk i kirsebærtre
- Comfort Bird-mal
- Lærstropp og polerpasta
- Skjærebestandig sikkerhetstape
- 5 ark sandpapir med forskjellige korninger
- Bivoks
- Trinnvis veiledningshefte
- Videoveiledning
Merk
Anbefalt fra 14 år. Yngre brukere bør arbeide under oppsyn av en voksen, vurdert ut fra erfaring og motoriske ferdigheter.
Video