Stålull Pollerull Nr. 0

Stålull Pollerull Nr. 0

Varenr:LISU0
Trekkes fra i kassen
188,-
-+
3 På lager
BeskrivelseSupportKundeanmeldelserSpørsmål og svarKundeanmeldelser
Beskrivelse

Stålull Pollerull Nr. 0

Stålull Pollerull Nr. 0 er en fin stålull for lett rengjøring og klargjøring av overflater. Den er produsert av stål av høy kvalitet og leveres på rull, slik at ønsket lengde enkelt kan klippes av etter behov.

Bruksområde

Stålullen brukes til å rengjøre, glatte og klargjøre overflater av tre og metall før ny behandling med polish, voks, lakk eller maling. Sammen med Libéron Wax & Polish Remover kan den brukes til å fjerne oppsamlet vokspolish, røykbelegg og smuss fra treverk. Med et egnet løsemiddel kan den også brukes til lett og middels rengjøring av metall.

Viktige egenskaper

  • Finhetsgrad nr. 0 for lett rengjøring og overflateforberedelse
  • Produsert av stål av høy kvalitet
  • Motstandsdyktig mot smuldring og støvdannelse
  • Tilnærmet oljefri og uten løse, utstikkende ståltråder
  • Leveres på rull og kan klippes i ønsket lengde
  • Egnet for behandling av tre- og metalloverflater

Fordeler

  • Den fine graden gjør det mulig å rengjøre og klargjøre overflater uten å bruke en unødvendig grov stålull.
  • Rullformatet gjør det enkelt å tilpasse mengden til arbeidsoppgaven og reduserer unødvendig forbruk.
  • Den smuldrings- og støvbestandige konstruksjonen gir mindre løst materiale under arbeidet.

Tekniske spesifikasjoner

FinhetsgradNr. 0, fin
MaterialeStål
LeveringsformRull

Merk

Stålullen skal klippes til med saks eller platesaks og må ikke rives. Bruk alltid hansker for å beskytte hendene mot kutt. Dersom du er usikker på hvilken grovhet som passer, bør du velge en finere grad.

Support
Kundeanmeldelser
Spørsmål og svar
Kundeanmeldelser
9199