Spennnesett UJK 2 Stk. Eksentriske Lås. Spennnesett UJK 2 Stk. Eksentriske Lås. Spennnesett UJK 2 Stk. Eksentriske Lås.

Spennnesett UJK

2 Stk. Eksentriske Lås.

Varenr:105325
Trekkes fra i kassen
434,-
-+
3 På lager
BeskrivelseSupportKundeanmeldelserSpørsmål og svarKundeanmeldelser
Beskrivelse

Spennnesett UJK

Spennnesett UJK er et sett med 2 eksentriske låser for fastspenning av arbeidsstykker med sidetrykk. Låsene har lav profil på 12 mm og er utviklet for bruk på multifunksjonsbenker og arbeidsbord med 20 mm hull.

Bruksområde

Spennesettet brukes til å feste flate, høye og uregelmessig formede arbeidsstykker direkte på arbeidsbordet. Den lave profilen gjør at emnets overflate og deler av sidene holdes tilgjengelige ved høvling, utskjæring, boring, pussing, skraping og fresing. Låsene kan brukes på multifunksjonsbord med 20 mm hull, samt andre arbeidsbenker med riktig hullstørrelse.

Viktige egenskaper

  • Eksentriske låser som gir fastspenning med sidetrykk
  • 20 mm forskjøvet hull som skaper kamvirkning
  • CNC-maskinert i kompakt fenollaminat
  • Lav profil med tykkelse på 12 mm
  • Ekstra hull for skruefeste ved permanent montering
  • Leveres som sett med 2 stk.

Fordeler

  • Holder arbeidsstykket fast uten oppstikkende klemmer over emnet
  • Gir fri tilgang til arbeidsflaten under bearbeiding
  • Kan brukes på både flate og uregelmessig formede emner
  • Mulighet for fast montering gir mer fleksibel bruk på arbeidsbordet

Tekniske spesifikasjoner

TypeEksentriske låser
Antall2 stk.
Hullstørrelse20 mm
Tykkelse12 mm
MaterialeKompakt fenollaminat
ProduksjonCNC-maskinert
FastspenningSidetrykk med kamvirkning

Kompatibilitet

Utviklet for multifunksjonsbenker og arbeidsbord med 20 mm hull. Kan også brukes på andre benker med korrekt hullstørrelse. UJK Guide Pups med lav profil er egnet som tilbehør.

Support
Kundeanmeldelser
Spørsmål og svar
Kundeanmeldelser
15434