Sylinderbakker 25mm. Til SK100/114 Chuck Axminster Sylinderbakker 25mm. Til SK100/114 Chuck Axminster Sylinderbakker 25mm. Til SK100/114 Chuck Axminster Sylinderbakker 25mm. Til SK100/114 Chuck Axminster
Sylinderbakker 25mm. Til SK100/114 Chuck
Axminster
Varenr:310424
2 046,-Kampanjepris
2 273,-Førpris
2 På lager
BeskrivelseSupportKundeanmeldelserSpørsmål og svarKundeanmeldelser
Beskrivelse
Sylinderbakker 25 mm til SK100/114 Chuck er utviklet for dreiing av lange og tynne emner der god støtte langs emnets lengde er viktig. Bakkene har en sylinderformet boring på 25 mm i diameter og 49 mm lengde, noe som gir stabil oppspenning av ulike emnediametre. I tillegg er endene utstyrt med innvendige og utvendige svalehalespor, slik at bakkene kan brukes på flere måter. De er laget av rustfritt stål og festes direkte på Accessory Mounting Jaws.
Bruksområde
Viktige egenskaper
  • Sylinderboring på 25 mm diameter og 49 mm lengde for stabil oppspenning av lange og tynne emner
  • Innvendige og utvendige svalehalespor gir fleksible oppspenningsmuligheter
  • Rustfritt stål for beskyttelse mot korrosjon
  • Anbefalt for SK100- og SK114-chucker
Fordeler
  • Gir stabilitet ved dreiing av emner som ellers er vanskelige å spenne opp
  • Kombinerer sylinderboring og svalehalespor for økt anvendelighet
Tekniske spesifikasjoner
Sylinderdiameter25 mm
Sylinderdybde49 mm
Innspenningsområde sylinder20 mm til 38 mm
Innvendig svalehaleområde22 mm til 40 mm
Utvendig svalehaleområde55 mm til 70 mm
For 100 mm chuckJa
For 114 mm chuckJa