Sylinderbakker 50mm. Til SK100/114 Chuck Axminster Sylinderbakker 50mm. Til SK100/114 Chuck Axminster Sylinderbakker 50mm. Til SK100/114 Chuck Axminster
Sylinderbakker 50mm. Til SK100/114 Chuck
Axminster
Varenr:310425
2 176,-Kampanjepris
2 418,-Førpris
2 På lager
BeskrivelseSupportKundeanmeldelserSpørsmål og svarKundeanmeldelser
Beskrivelse
Sylinderbakker 50mm. Til SK100/114 Chuck er utviklet for å gi stabilt grep ved dreiing av lange og smale emner. Bakkenes sylinderformede boring på 50 mm i diameter og 43 mm lengde gjør det mulig å gripe emnet over en betydelig del av lengden. Det gir bedre støtte under arbeidet. I tillegg har bakkene både innvendige og utvendige svalehalespor for fleksibel oppspenning. De passer til SK100- og SK114-chucker.
Bruksområde
Viktige egenskaper
  • Sylinderboring som gir langsgående støtte for emnet ved dreiing
  • Innvendige og utvendige svalehalespor for variert oppspenning
  • Kompatibel med SK100- og SK114-chucker
Fordeler
  • Stabil oppspenning av lange og smale emner
  • Fleksible grep gjennom flere spennemuligheter
Tekniske spesifikasjoner
Griperområde sylindrisk 45 mm til 57 mm
Griperområde innvendig svalehale 41 mm til 60 mm
Griperområde utvendig svalehale 60 mm til 73 mm
For 100 mm chuck Ja
For 114 mm chuck Ja